CHP İLÇE BAŞKANI İSMAİL PARLAK’IN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

Haber: Caner AKŞİT-CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak 10 Kasım Atatürk’ü anma mesajı yayınladı. Parlak mesajında ”Türkiye Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk sonsuzluğa uğurlanışının 81. yıldönümündeyiz.CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak 10 Kasım Atatürk’ü anma mesajı yayınladı. Parlak mesajında ”Türkiye Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk sonsuzluğa uğurlanışının 81. yıldönümündeyiz.Türk Ulusu, her 10 Kasım’da olduğu gibi bu yılda Atatürk’e saygısını, sevgisini ve bağlılığını içten duygularla göstermektedir.
Yalnızca 10 Kasımlarda değil, düşünce ufkumuzda Atatürk’ün mücadele azmi, bizlere yüklediği sorumlulukları ve gösterdiği hedefler asla unutulmamalıdır.
Bir ülkenin onur ve haysiyetinin koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirebileceği bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! Sen milletin gönlünde ebedi yaşayacaksın.
Atatürk’ün büyük eseri, demokratik,laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.”
“10 Kasım 1938’den bu güne seni her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz, ruhu şad olsun.”dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın