Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Ziyaretleri

Haber: Caner AKŞİT- 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde bölgemizin tek görme engelli okulu olan Yahya Çavuş Görme Engelliler Okulu’nun eğitim kadrosu ve öğrencileri ile bir araya gelen Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Ardından Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban, beraberindeki Belediye meclis üyeleri zihinsel engelli vatandaşların bulunduğu Gelibolu Özel Bakım Merkezi’ni ziyaret ettiler.
Burada Özel Bakım Merkezi yetkilileri ile görüşen Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban zihinsel engelli vatandaşlarla da sohbet etti.Onların gününü kutlayıp, sıkıntılarını sorunlarını dinledi.
Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Mustafa Çoban ve belediye meclis üyeleri dernek yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. “Engelli bireylerin daha aktif bir yaşam sürmeleri için hepimiz çaba göstermeliyiz.” dediler.
Belediyemiz Başkan Vekili Mustafa Çoban Engelliler gününe özel ziyaretlerini engelli vatandaşları ve ailelerini evlerinde ziyaret ederek sürdürdü. “Sevgi engellere çaredir. Yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engellilerin sadece bir gün değil her gün yanındayız.” mesajını verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın