Okçuluk İl Şampiyonası Tamamlandı

Çanakkale’de 47 sporcunun katılımıyla düzenlenen Okullar Arası Okçuluk İl Şampiyonasında dereceye giren sporcular belli oldu.
Tamamlanan şampiyonada, İlçe Spor Koordinatörü Salim Berber ve Gelibolu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Özdemir dderece alan sporculara ödüllerini verdi.
Spor Koordinatörü Berber, gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyonada bazı kategorilerde ilk üçe giren sporcuların, bazı kategorilerdeyse ilk ikilerin Antalya’daki Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’na gideceklerini söyledi.
Salim Berber, katılımcılara teşekkür etti.
OKÇULUK MADALYA SIRALAMASI
OLİMPİK YAY MİNİK ERKEKLER (MAHALLİ)
1-SALİH EMRE ÖZÇELİK (GELİBOLU 26 KASIM İLKOKULU)
2-KAYRA GÖKTAŞ (GELİBOLU 26 KASIM İLKOKULU)
3-MUHAMMED AKARTUNA (ÇANAKKALE VALİ FAHRETTİN AKKUTLU İLK OKULU)
4-MUSAB EREN YILDIZLI (ÇANAKKALE BARBAROS HYRETTİN PAŞA İLK OKULU)
OLİMPİK YAY MİNİK KIZLAR (MAHALLİ)
1-İREM DURU SOYDAN (ÇANAKKALE İSMAİL KAYMAK ORTAOKULU)
2-ŞİMAY ORTAÇ (ÇANAKKALE TURGUT REİS ORTAOKULU)
3- ZEYNEP MUBERRA KAYA (ÇANAKKALE CEVAT PAŞA ORTAOKULU)
OLİMPİK YAY KÜÇÜK ERKEKLER
1-SÜLEYMAN EFE ECE (GELİBOLU NAMIK KEMAL ORTAOKULU)
2-ENES ERVA KOMUT (ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU)
3-İSMAİL KEREM BACAK (ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU)
OLİMPİK YAY KÜÇÜK KIZLAR
1-ÖZGÜ ÖZACAR (GELİBOLU 100.BARIŞ ORTAOKULU)
2-BEYZA ECE AKGÜN (GELİBOLU 100.BARIŞ ORTAOKULU)
3-ELİF SU GİRGİN (ÇANAKKALE DOĞA KOLEJİ ORTAOKULU)
OLİMPİK YAY YILDIZ KIZLAR
1-ECE ERDOĞAN (GELİBOLU NAMIK KEMAL ORTA OKULU)
2-ELİF AKGÜN (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
3-EZGİSU BOZKURT (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
4-CEYLİN KOCADANLI (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
OLİMPİK YAY YILDIZ ERKEKLER
1-GÖKAY ALTINTAŞ (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
2-CENK CENGİZLER (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
3-EFE ENES ERPULAT (ÇANAKKALE CEVAT PAŞA ORTAOKULU)
4-YIGİT ADEM BALCI (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
MAKARALI YAY YILDIZ KIZLAR
1-ELİF EDA AYDOĞANLAR (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU)
2-ÇAĞLA CAN (ÇANAKKALE İSMAİL KAYMAK ORTAOKULU)
MAKARALI YAY YILDIZ ERKEKLER
1-EREN KIRCA (GELİBOLU 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU
2-BEREN TAŞCI (GELİBOLU NAMIK KEMAL ORTAOKULU)
3-YUSUF SAİT BOZKURT (GELİBOLU İMAMATİP ORTA OKULU)
4-EMİRHAN CAN (GELİBOLU NAMIK KEMAL ORTA OKULU)
MAKARALI YAY GENÇ ERKEKLER
1-SERDAR BORTAY MARAŞ (GELİBOLU ANADOLU LİESİ)
2-GÖKSEL ALTINTAŞ (GELİBOLU ANADOLU LİSESİ
3-GÖKER GÜR (GELİBOLU ANADOLU LİSESİ)
4-EREN KORKMAZ (GELİBOLU ANADOLU LİSESİ)
MAKARALI YAY GENÇ KIZLAR
1-ECE YAPICI (GELİBOLU ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ)
2-AYBÜKE GÜNDÜZ (GELİBOLU ECEBEY SAĞLIK MESLEK LİSESİ)
3-IRMAK DİKER (GELİBOLU ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ)
4-GİZEM NARGAZALİ (ÇANAKKALE VAHİT TUNA ANADOLU LİSESİ)
OLİMPİK YAY GENÇ ERKEKLER
1-TANKUT TİMİN (ÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU LİSESİ)
2-MEHMET HAKAN TÜRKMEN (ÇANAKKALE FEN LİSESİ)
OLİMPİK YAY GENÇ KIZLAR
1-HAZALSU YÜZÜGÜLER (ÇANAKKALE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ)
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.