“Gelibolu’nun AK Parti’ye İhtiyacı Var”

“CHP bizim rakibimiz değildir. Biz Çanakkale’de birinci partiyiz. 15 bin oy farkıyla birinci partiyiz”

Dün ilçemize gelerek partililerle bir araya gelen AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Bülent Turan yaptığı konuşmasında; “Bugün AK Parti’ye ekonomiyle kumpas kuranlar, dün askeri ihtilalle memleketimizi ele geçirmeye kalkıp başaramayanlardır.
15 Temmuz’da halktan cevabını alanlar, bugün de Dolarla, Euro ile hükümeti dize getirmeye çalışmaya kalkmışlar ama yine milletin devletine sahip çıkması sonucu hüsrana uğramışlardır.
Gelibolu, Çanakkale’nin en güzel ilçesi. Tarihiyle, doğasıyla, insanlarının sosyal ve kültürel seviyesi ile en güzel, en zengin ilçemizdir.


Ama ne varki, burada çalışmayan, Gelibolu’nun en güzel şehir olması gerektiğini amlamayan bir başkanı var. Gelibolu’yu AK Parti’li bir belediye başkanıyla uçuracağız, buraya AK Parti yakışır. 5 yıl bize yeter. Halkımız 5 yılda yaptıklarımızı görünce zaten bizden asla vazgeçmeyecektir.
Yeterki biz bir ve beraber olalım. CHP gibi içinde bölünen, kavga eden olmayalım. CHP’de, halkımız Muharrem İnce ile maalesef aldatılmıştır. Kılıçdaroğlu öünün açmak için, İnce’den kurtulmak için bu tezgahı kurmuştur. Kendisinden %9 fazla oy alan Muharrem İnce’ye niye koltuğu bırakmıyor. Çünkü demokrat değil. 9 kez daha yenilse bırakmaz. Bugün CHP’liler aldatıldık, kandırıldık diyorlar. CHP’den yerel seçimlerde binlerce kişi AK Parti’ye oy verecektir. 12 ilçeyi de alacağız” dedi.
“Biz 24 Haziran’dan beri köydeyiz, kentteyiz. Temel atıyoruz, açılışlar yapıyoruz.CHP ne yapıyor? Koltuk kavgası yapıyor. Çanakkaleli CHP’li vekiller 24 Haziran’dan sonra kaç kez geldiler. Biz kaç kez geldik. Onlar iç savaşla meşguller, biz iş savaşıyla, ekonomi savaşıyla” dedi.
Öğretmenevi’nde partililerle toplantı yapan Milletvekili Bülent Turan toplantının ardından Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Bülent Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile kısa bir görüşme yaptı. Turan ilçemizde inşaatı devam eden okullarda inceleme yaptıktan sonra Tekirdağ’a geçti.
Haber:Recep YÜZÜAK

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.