Geliboluspor Başkanı Can’dan Değerlendirme

Geliboluspor Kulübü Başkanı Mevlüt Can, Geliboluspor sadece tek dalda değil, diğer spor dallarındaki başarılarını değerlendirerek açıklamalarda bulundu.
Can yaptığı açıklamada takımların çok iyi gittiğini belirterek ilçemiz iş adamlarından desteklerini isteyerek; “Çanakkale Süper Amatör Ligin ilk altı haftasını geride bıraktık. Oynadığımız 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ile 16 puan toplayarak ligin 3. haftasından itibaren zirveye yerleştik. Bu sezon ligde mücadele eden tüm takımlar birbirini yenecek güçte ve kalitede. Sonuçları küçük ayrıntılar belirliyor.
Hedefimiz maç maç ilerlemek ve ligin ilk yarısını en iyi yerde bitirmek. İlk yarı sonunda bulunduğumuz pozisyona göre takımımıza takviyeler yapmayı planlıyoruz.
Sadece Futbolda değil Triatlonda, Basketbolda, Okçulukta hedeflerimize yürüyoruz. Herkesi yeni yıl için yapmaya başladığımız takvimlerimize ve Mehmetçik Stadında reklamlar vererek takımlarımıza destek olmaya davet ediyoruz.
Önümüzdeki haftadan itiberen kulübümüz 2018 yıllık üyelik aidatlarını toplayarak üyeliklerimizi güncelleyeceğiz, bununla ilgili açıklamayı ayrıca önümüzdeki hafta sizlerle paylaşacağız.
Her zaman yanımızda olan taraftarımıza bize destek olan İşadamlarımız eski Kulüp Başkanlarımıza, Belediyemiz Daire Müdürlerine ve çalışanlarına, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÖZACAR ve Belediyemizin değerli Meclis Üyelerine, Kaymakamımız Hakan KILINÇKAYA ve Daire Müdürlerine Geliboluspor Kulüp Başkanlığı olarak Teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.