Emniyet Personelinden Öğretmenlere Ziyaret

Gelibolu İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek, Öğretmenler Gününü kutladı.
Emniyet personelleri tarafından gerçekleştirilen ziyarette Okul Müdürü ve okul öğretmenleri ziyaret edildi. Ziyarette Emniyet personelleri tarafından yanlarında getirmiş oldukları ikramlar okul öğretmenlerine sunuldu.
Okul Müdürü Bilal Duman, “Bugün en güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yaşıyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerimiz tarafından okulumuza tatlı bir sürpriz gerçekleşti. Kendilerine bu anlamlı ziyaretlerinden ve eğitim öğretime göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı tüm eğitimci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, “24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Bugün 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu öğretmenleri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Polis halk ilişkilerinin güçlenmesi, toplumsal dayanışma ve bilincin geliştirilmesi açısından öğretmenlerimize ve bizlere büyük görevler düşüyor. Bu konuda her zaman her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.