Şehit Aileleri Kahvaltıda Buluştu

Gelibolulu şehit aileleri ile Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği hafta sonu ilçemizde kahvaltı programında bir araya geldi.

Kaymakam Hakan Kılınçkaya, eşi Şenay Kılınçkaya, 2’ nci Kolordu Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı, eşi Nursen Aksakallı, İlçe Jandarma Komutanı Cem Gökdemir, İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, İlçe Müftüsü İbrahim Özler, Gelibolulu Şehit aileleri ile Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ nin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
Kaymakam Hakan Kılınçkaya ve eşi Şenay Kılınçkaya kahvaltıda şehit ailelerimizle bir süre sohbet etti.
Kaymakam Kılınçkaya kahvaltı sonrasında yaptığı konuşmasında “Şehit yakınlarımız, ailelerimiz, kahraman gazilerimiz bizim için çok değerlidir, kıymetlidir. Bu vatan şehitlerimizin emanetidir. Sizler de şehitlerimizin, vatanımıza, devletimize, bizlere en değerli emanetisiniz. Her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız. Devletimiz ve milletimiz adına sizlere şükranlarımızı sunuyorum. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor; Bu organizasyonda emeği geçen Şehit ve Gazi Aileleri derneği başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Kahvaltı, Gelibolulu Şehit aileleri ile hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın