AK Parti’de Son Hafta

AK Parti’de Belediye Başkan Adayının hala açıklanmaması, hem başkan aday adaylarının hem de il genel meclisi aday adaylarının sinirlerini gerdi.

Adayların açıklanmasındaki gecikmeye, AK Parti’deki sürecin ağır yürümesini öne çıkaranlar, gecikmeyi Çanakkale’de Bülent Turan’ın aşırı iş yoğunluğuna bağlıyorlar. Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın haberi ve bilgisi dışında, Çanakkale’de AK Parti’nin hiçbir şey yapması mümkün değil diyorlar.
Son bütçe görüşmeleri, Turan’ın yurtiçi ve yurtdışı gezileri bu gecikmeye neden oldu diyen partililer; “Bu hafta sonuna kadar açıklamalar mutlaka yapılacak” diyorlar.
En geç, bu hafta sonu açıklanacağına inandıklarını söyleyen parti yöneticileri de; “Biz çalışıyoruz. Aday adaylarımız çalışıyor. Zamanı iyi değerlendiriyoruz. Bir kaybımız yok” diyorlar.
Belediye Başkan Adaylarının da belli olduğunu ima eden yöneticiler; “Adayımız belli, o zaten gece gündüz çalışıyor. Sorun yok, zaferimizi hem belediye başkanlığında, hem de il genel meclisinde taçlandıracağız” dediler.
Caner AKŞİT

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.