Özacar’dan Geliboluspor’a Moral Yemeği

Çanakkale Süper Amatör Ligi 2018-2019 sezonu birinci devresini birinci sırada tamamlayan ilçemiz takımlarından olan Geliboluspor oyuncu ve yöneticileri, önceki akşam Belediye Başkanı Mustafa Özacar tarafından verilen moral yemeğinde bir araya geldi.
Başkan Özacar, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte düzenlediği moral yemeğinde her zaman Geliboluspor’un yanında olduklarını ve şampiyon olacaklarına inandıklarını belirterek; “Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla ligin ilk yarısını lider tamamlayan Geliboluspor’lu oyuncular ve yöneticilerle moral yemeğinde biraraya geldik. Hepimizin Lacivert-Beyazlı ekibimize şampiyon olacaklarına dair güveni tam” dedi.
Geliboluspor Kulübü Başkanı Mevlüt Can, Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Belediye Meclis Üyelerine, Geliboluspor’a desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ederek; “Kulübümüze desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Özacar ve Belediyemizin değerli Meclis Üyeleri Yönetim Kurulumuz Teknik Heyet ve Futbolcularımız İkinci devre öncesi Belediye Başkanımız tarafından verilen yemekte bir araya geldik.
Destelerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Özacar ve Değerli Meclis Üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: Ali GEZER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.