Ak Parti İlçe Başkanı Gözütok’tan Bayram Ziyaretleri

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Gözütok ve yönetim kurulu üyeleri Kurban Bayramı’nın 1. ve 2. günü kurumlara ve vatandaşlara yaptıkları ziyaretlerde, çalışanların ve vatandaşların bayramını kutladılar.

Bayramın 1. günü İlçe Emniyet Müdürlüğü, Gelibolu Özel Bakım Merkezi, İtfaiye Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Trafik Bölge İstasyonu ve Devlet Hastanesine ziyaretlerde bulunan partililer, çalışan memurlar ile tek tek bayramlaştılar. Devlet Hastanesinde hasta vatandaşları da ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Gözütok ve yönetim kurulu üyeleri, hastalar geçmiş olsun dileklerini ileterek, bayramlarını kutladılar.

Bayramın 2. günü ilçemiz Camiikebir Mahallesi’ndeki vatandaşlarımız ile bayramlaşma ziyaretinde bulunan partililer, vatandaşların gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldıklarını dile getirdiler. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Gözütok, “Burada çok sıcak ve samimi bir karşılama oldu. Bize gösterilen ilgiden çok memnunuz. Vatandaşlarımızla bayramlaşarak hal hatır sorduk. Tüm Camiikebir Mahallesi sakinlerine sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın