Çetin Pazarcılarla Buluştu

AK Parti Belediye Başkan adayı Bülent Çetin, Salı pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafının sorunlarını ve çözümlerini dinledi.

Çetin’in pazaryeri programına İlçe Başkan Vekili Hakkı Uysal ile bazı AK Partililer katıldı. Teker teker pazarcıların sıkıntılarını, taleplerini Başkan adayı Bülent Çetin, pazarcı esnafına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek; “Bizim sizin yaşadığınız sorunları bilmeme gibi bir lüksümüz yok. Çünkü sizin yaşadığınız sorunları en iyi biz biliriz. Bizler sizinle birlikte aynı yerde yaşıyoruz. Projelerimiz hazır ve göreve geldiğimiz gibi sizin yaşadığınız sorunları tarihe karıştıracağım. Kapalı pazar yeri 2020 yılında faaliyete geçmiş olacak. Sizden 31 Mart’ta destek bekliyorum” dedi.
Pazardaki yüksek fiyatları kendisine hatırlatan vatandaşlara da, pazara kontrol getireceğiz. Bu ürünlerin bir çoğu ilçemiz köylerinde yetişiyor. Üreticinin gereksiz zam yapmasını önlemek için de en kısa sürede hal yaptırarak fiyatları kontrol altına alacağız, üreticinin de kafasına göre mal satmasını engelleyerek gerçek satılması gereken değerlerden satılmasını sağlayacağız, dedi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.