Özacar Ziyaretlerine Devam Ediyor

İlçemiz mevcut başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Özacar ile meclis üyesi adayları, hafta sonu Cumartesi Pazarını, Yazıcızade Mahallesi’ndeki kahvehaneleri ve Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret etti.

Hafta sonunu ziyaretlerle geçiren Özacar’ın ilk ziyareti Gazi Süleyman Paşa Mahallesi’nde kurulan Pazar esnafı ziyaretiydi. Özacar alışverişe çıkan vatandaşlarla ve pazar esnafı ile sohbet ederek “Yeni dönemde güzel şehrimize kazandıracağımız projeyle esnafımız ve halkımızı modern kapalı pazaryeri ile buluşturacağız” sözünü verdi.
Ardından ziyaretlerini Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya gelerek sürdüren Özacar ile İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte geçen hafta sanayi sitesi ziyaretinde gidemedikleri blokları dolaşarak sanayi esnafının düşünce ve önerilerini dinledi. Özacar ve beraberindekiler sanayi esnafından yeni dönem için bir kez daha destek istedi.
Özacar’ın hafta sonu ziyaretlerinin sonuncusu Yazıcızade Mahallesi’ndeki kahvehane ziyaretleri oldu. Kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Özacar, yeni döneme ilişkin projelerini anlatarak, meclis üyesi adaylarını tanıtarak ziyaretlerini tamamladı.
Haber: BEHİCE ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.