AK Parti Dün Bolayır, Kavak ve Evreşe’deydi

Dün ilçemize gelen AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Belediye Başkan Adayı Bülent Çetin ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Bolayır, Kavakköy ve Evreşe’ye gittiler.
Bolayır Köyü, Kavak ve Evreşe Beldelerinde vatandaşlarla görüşen AK Partililer, yaptıkları konuşmalarda 31 Mart’ta AK Parti’nin kazanması gerekir. Biz sizlere daha iyi hizmet etmek için söz veriyoruz çünkü arkamızda 4,5 yıl daha bu hükümet var. Hükümetin gücünü de arkamıza alarak sizlere daha çok hizmet, daha iyi hizmetler üretmek istiyoruz, dediler.
AK Parti konvoyunun gittiği yerlerde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Uysal, AK Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Çetin ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Serhad Sürücü birer konuşma yaptılar.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Bolayır, Kavak ve Evreşe’yi gezdikten sonra
ilçemizde de ziyaretlerde bulundu. İskenderoğlu ve ilçemiz AK Parti Teşkilatı çarşı esnafı ile buluşarak, esnafın sıkıntı ve isteklerini dinlediler. İskenderoğlu daha sonra Cihat Bingöl’ü işyerinde ziyaret etti.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın