CHP’li Adaylar Köylerde

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ali Rıza Sayın, Nihat Öner, Ali Koç yerel seçim çalışmalarını köy ziyaretleri ile sürdürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ali Rıza Sayın, Nihat Öner, Ali Koç yerel seçim çalışmalarını köy ziyaretleri ile sürdürdü.CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ilgardere, Pazarlı ve Burhanlı köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştular. İl Genel Meclis Üyesi adaylarla ve partililerle aralıksız olarak çalışma yaptıklarını belirten İl Genel Meclis Üyesi adayları; “Köylerde yapılan hizmetleri inceliyoruz, vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip sohbet ediyoruz. Gelecek dönem yapacağımız hizmet ve çalışmalarımızı anlatıyoruz. Her zaman olduğu gibi çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Durmayacağız, dinlenmeyeceğiz, bıkmadan usanmadan çalışacağız. Gezmediğimiz köy, derdini dinlemediğimiz çiftçimiz kalmayacak” dedi.
İl Genel Meclis Üyesi Adayları“Köylümüzün halini, sıkıntısını, sorunlarını ve çözümünü bizden daha iyi kimse bilemez. Tarımdan hayvancılığa, ekonomiden işsizliğe, bir çok konuda fikirlerimizi ve çözüm önerilerimizi anlattık ve hemşehrilerimizin dertlerini ve sıkıntılarını dinledik. Böyle günlerde kenetlenip, bir araya gelebilmek herşeyden önemli. Biz çalışacağız Gelibolu ve Köylerimiz kazanacak. Halkımızdan aldığımız yetki ile tüm köylerimizi daha iyi yaşanabilir bir yer haline getireceğiz” diye konuştular. İl Genel Meclis Üyesi Adayların ziyaretlerine CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak da eşlik etti.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın