Bayırköyspor Erken Şampiyon

Haber ve Fotoğraflar:Seçim TURŞUCU-İlçemizin, 2.nci amatör küme B grubunda oynayan takımlar Bayırköyspor, Bolayırspor, Kavakköy Belediyespor, Evreşespor kulüplerinin yarıştığı 2nci amatör küme maçlarının bitmesine 2 hafta kala Bayırköyspor şampiyonluğunu ilan etti.Haber ve Fotoğraflar:Seçim TURŞUCU-İlçemizin, 2.nci amatör küme B grubunda oynayan takımlar Bayırköyspor, Bolayırspor, Kavakköy Belediyespor, Evreşespor kulüplerinin yarıştığı 2nci amatör küme maçlarının bitmesine 2 hafta kala Bayırköyspor Kavak Belediyespor’u 2-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti.
Geçtiğimiz pazar günü Kavakkö Belediye sporu 2-0 yenen Bayırköyspor, 9 puan farkla, açık ara Çanakkale 2’nci amatör liginde şampiyonluğunu ilan etti.
Bu haftayı BAY geçirecek olan Bayırköyspor, son maçını da bayramdan sonra, Bolayırsporla oynayacak.
Yine geçtiğimiz pazar günü ilçemiz Mehmetçik Spor sahasında oynanan Bolayır-Biga-Kavaklıkspor maçında ise maç sonucu Bolayırspor 1, Biga Kavaklıkspor 4 oldu. Bu maçta rekor kırmızı kart çıktı.
2018-2019 sezonunda Çanakkale il ligi maçlarında bugüne kadar görülmedik bir rekor da kırıldı. Her iki takımdan üçer oyuncu kırmızı kart gördüler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın