“ETKİNLİK VE YAŞAM ALANIM GÜZELLEŞİYOR” PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Haber:Seda Liman ZENGİN-TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında “Etkinlik ve Yaşam Alanım Güzelleşiyor” adlı projenin açılış töreni ilçemiz Gazi Süleyman Paşa İlkokulu bahçesinde gerçekleşti.

Okul Müdürü Orhan Keskin” Projemiz kapsamında okul bahçemizde kamelya, güvenlik kulübesi, fidan dikimi, bahçe satrancı, basket sahasının boyanması, halı saha yapımı, piknik masası alımı, oturma alanlarının düzenlenmesi, eğim sorunu bulunan kilitli taşın sökülerek tekrar döşenmesi, bordür taşının yenilenmesi, oyun alanlarının çizilmesi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca çok amaçlı salona ses sistemi, sahne perdesi ve projeksiyon perdesi alınmıştır. Toplamda 166.563,00 TL bütçesi olan projemizin % 95 ‘lik kısmı olan 158.234,85 TL TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları tarafından finanse edilmiştir. Sizlerin huzurunda TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programlarını temsilen burada bulunan Mutlu Erdem, Mehtap Tanrıverdi ve Berkay Öztürk’e Gazi Süleyman Paşa İlkokulu adına çok teşekkür ederim.
Projemizin %5 lik kısmı olan 8328,15 TL’lik kısmı velilerimizin desteğiyle Okul Aile birliğimiz tarafından karşılanmıştır.” diyerek sözlerini sonlandırdı.
Açılış programı İstiklal Marşı’mızın söylenmesi ile başlayarak okul öğrencilerinin dans gösterileri ile devam etti, davetlilere ikramlarda bulunularak program sona erdi.
Açılış törenine TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programlarını temsilen Mutlu Erdem, Mehtap Tanrıverdi ve Berkay Öztürk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Can, Arzu Yücesoy ve okul müdürü Orhan Keskin, müdür yardımcısı Mehmet Dağlı, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.