CHP GELİBOLU İSTANBUL’A ARAÇ KALDIRIYOR

CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak 23 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Gelibolu’da Saroz Körfezindeki yazlıklar ile Marmara ve Boğaz Sahilindeki yazlıklar dahil seçim günü İstanbul’da bulunmak isteyen vatandaşlar için araç kaldıracak

.EN GEÇ BUGÜN AKŞAMA KADAR ULAŞMALARI GEREKLİ
Haksız yere İst ifade eden Parlak, Ekrem İmamoğlu’nun tüm bu olumsuzluklara rağmen yine İBB Başkanı yapacaklarını belirtti.
Herşeyin çok güzel olacağını hatırlatan Parlak “23 Haziran günü ilçemiz hudularında bulunan İstanbul’a oy kullanmaya gidecek seçmenlerimize ulaşım desteği sağlıyoruz.Martta bahar getirdik yaz da gelecek!” şeklinde konuştu.
Milletvekillerimiz İstanbul’da görev alıyorlar bizde burada seçmenlerimizin ulaşımlarını sağlamak için tüm örgütümüzle çalışmalarımızı yürütüyoruz.” bilgisini verdi.
CHP’den aldığımız bilgiye göre dün itibariyle İstanbul’a gitmek için CHP’ye müracaat eden yazlıkçı sayısı 550 cumartesi günü yola çıkacak olan İstanbullular isterlerse pazartesi sabahı aynı gittikleri araçlarla tekrar Gelibolu’ya dönebilecekler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.