Mutlu Günlerinde Gelibolular Onları Yalnız Bırakmadı

Haber: Ali GEZER-İlçemiz iş adamı Avukat Merhum Kamil Ulubay ile iş adamı Ahmet Küçükoğlu torunu olan Berkan Küçükoğlu i geçtiğimiz hafta sonu Çanakkale Kolin Otel’de Gelibolulu esnaflardan gözlükçü Süleyman Altınal’ın torunu Büşra ile evlendi.Çanakkale’nin en büyük sebze , meyve donmuş fabrikası olan Ulubay Soğuk Hava Depo İşletmeciliği A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Ulubay Küçükoğlu ile Küçükoğlu Elektriğin sahibi Ayhan Küçükoğlu’nun evlatları Berkan ‘ın geçtiğimiz Cumartesi akşamı Kamil Altınal ile Ayla Altınal’ın kızları Büşra’nın düğününe ilçemizden, Lapseki ,Çardak ve Çanakkale’den 700 davetli katıldı.
Çanakkale Kolin Otel’in havuz başındaki düğün saat 19:00’da kokteyl ile başladı daha sonra saat 20:30’da kıyılan nikahın ardından devam eden düğünde dedelerden hala hayatta olan Ahmet Küçükoğlu düğünün başlangıç dansını açarak mutluluğunu adeta gelen konuklara ilan edercesine coşkulu bir açılış yaptı.
Büşra ve Berkan çiftinin dansından sonra havuz başındaki pist birden davetliler tarafından doldu. Gecenin en mutlu çiftleri Zeynep ve Ayhan Küçükoğlu ile Ayla ve Kamil çiftleriydi. Gelin ve damadın anne ve babalarının da ilk mürveti olan bu düğün saat 24 ‘e kadar Kolin Havuz başındaki pistte durmak bilmeyen bir biçimde sürdü. Saat 24:00’ e gelindiğinde davetliler yavaş yavaş dağılırlarken Gelibolu’dan gelen yüzden fazla iş adamı da ağır ağır Gelibolu’ya dönüşe başladılar.
Lapseki ve Çardak’tan gelenler içinse özel araçlar gelen konukları geldikleri şehirlere taşıdı.
Saatlerin 00:30 u gösterdiği sırada en büyük dans showunu Ahmet Dede yaptı. Konuklarıyla tek tek ilgilenen ve masa masa dolaşarak bu mutlu günlerine katılan misafirlere teşekkür eden Zeynep Ayhan Çifti’nin ayakları adeta mutluluktan yerden kesilmiş gibiydi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.