Kaymakam Hakan Kılınçkaya’nın Kurban Bayramı Mesajı

Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı yardımlaşmayı ve hoşgörüyü
simgeleyen Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu milletin birbirine herzamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır.Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.
Bayram sevincinin ailemizle, akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın, birlik ve beraberlik duygularımızı artıracağına inanıyorum.
Bizlere özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkanı veren başta devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce devletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyorum.
Gelibolulu hemşerilerimin, ilçemizde bulunan tüm misafirlerimizin ve çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutlar,sağlık mutluluk dileklerimle, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Kurban Bayramının huzur ve mutluluklara vesile olmasını temenni ederim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın