Örgü “Atölyemiz”Açıldı

Haber: Seda Liman ZENGİN- İlçemiz Sarmaşıklı Mevkii’nde Almanya’dan kesin dönüş yapan iki kardeş Berrak Kumantaş ve Rüya Şengün kurduğu “Atölyemiz” el işleri atölyesinin Cuma günü açılışı yapıldı. Kayıtlı öğrenciler atölyede haftanın 1 günü saat :12:00 – 17:00’ye kadar ücretili olarak katılım sağlayabilecek.Kurs 30 Eylül tarihinde saat 12:00’de başlayacak ayrıca bir günlük workshop’larda (terlik-puf-çanta-pala-halı-hırka-puset -vs.) gibi ürünleri yapılacaktır.
Açılışa instragram da örgü fenomeni olan Gönül Serim Öğüt (yaruze_’nin) de katıldığı “Atölyem” örgü kursu bu yıl bayanlarımızın el işi yeteneklerine yetenek katacak.Boş zamanlarını değerlendirmede yararlı olacak.
Atölyemiz kurs yetkilileri Berrak Kumantaş ve Rüya Şengün “Öncelikle açılışımıza katılan Gönül Serim Öğüt Yaruze’ye teşekkür ederiz bizleri kırmadı ve katılım sağladı.(Instagram hesabı yaruze_) Bu yıl Atölyemiz’i açtık. Bayanlarımıza örgüye ve dikişe ilgisi olan herkese kurs ve workshoplarımızı içeren (terlik-puf-çanta-pala-halı-hırka-puset -vs.) gibi ürünlerin yapımını ve örgü tekniklerini öğreteceğiz.Örgüyü ve dikiş tekniklerini seven herkesi atölyemize bekliyoruz.”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın