8. Sınıf Öğrencilerine GAMTAL Tanıtıldı

Gelecek Eğitim-Öğretim dönemi için hazırlıklarını aralıksız sürdüren Gelibolu Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi, eğitimlerini sürdüren 8. sınıf ortaokul öğretmen ve öğrencilerinin okullarını tercih edebilmesi için bir tanıtım programı gerçekleştirdi.
Program kapsamında,öğrencilere okuldaki tüm alanlarla ilgili bilgilerden oluşan kısa film sunumu ve daha sonra bilgilendirmeler yapıldı. 8. sınıf öğrencilerinin bilinçli bir seçim yapa bilmeleri için bunları yerinde görmelerinin gerektiğini belirten Okul Müdürü Mesut Kaya; “Gelibolu da 8.sınıf öğrencilerine okulumuzu tanıttık.
100.Yıl Barış Ortaokulu, Namık Kemal Ortaokulu, Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu, Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin Ortaokulu ve Bolayır Şehit Nuriye Ak Ortaokullarına alanlarımızı ve Okulumuzu sunumlarımızla ve dergimizle anlatmaya çalıştık.
Kapımız tüm Gelibolu’lu öğrencilere açık.. Hangi okulu tercih ederlerse etsinler o bilgiye sahip olmaları gerekiyor. Bizi tercih edecek öğrencileri de biz ne tür eğitim alınıyor, gelecekte hangi meslek sahibi olabilirler, bununla ilgili biz bilgilendirme yapıyoruz. Okullarda bize yardımcı olan tüm idareci ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ederiz..” dedi.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.