Yusuf Acar: “Aday Değilim, Adaylık İçin Yoklama Yapıyorum”

CHP parti üyesi Yusuf Acar, önceki gün gazetemize yaptığı açıklamalarda, CHP’den belediye başkanı adayı değilim.
Parti üyeleri ve vatandaşlarla görüşüyorum. Kesin kararımı onlarla görüştükten sonra alacağım, cevaplara göre karar vereceğim. Benim istediğim partide üye bazında bir ön seçim yapılması. Üye bazında bir seçim yapılırsa kesin olarak o sandıktan çıkacağıma inanıyorum. Genel Merkez bazında da yapılacak bir seçimde şansım %50, dedi.
Hazırladığı bir video ile nasıl bir Gelibolu hayal ettiğini anlatan Yusuf Acar; turizme dayalı bir ekonomi yaratacağını anlatarak, vizyonu olan bir kent yaratmalıyız, diyor.
“TARLADA İZİ OLMAYANIN HASATTA YÜZÜ OLMAZ”
Bu konuda görüşlerimizi soran Yusuf Acar’a; bu projenin hayal proje olduğunu, milyar dolarlık bir projeyi nasıl yapacağını, bunu ancak devlet gücüyle yapmanın mümkün olacağını söyleyerek, gerek delege gerekse parti üye bazında kazanmasının da mümkün olamayacağını, partide izi olmayanın, emeği olmayanın partilerin adayı olamayacağını ve bugüne kadar da olmadığını söyleyerek, kendisine partide çıraklık, kalfalık ister diyerek kendisinin bir şansı olacağına inanmadığımızı söyledik. Ve hayırlı olsun dedik.
Haber:Ali GEZER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.