Kaymakam Kılınçkaya’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçemiz Kaymakamı Hakan Kılınçkaya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yılı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Kılınçkaya mesajında; “Milletimizin, bağımsızlığını ve istiklalini korumak amacıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde topyekûn mücadele sonucunda elde ettiği büyük ve emsalsiz zaferin taçlandırılması sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.
Eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, turizmden altyapıya kadar her alanda önemli atılımlar gerçekleştirerek, Ülkemizin uluslararası alanda bir güç haline gelmesi yolunda da büyük aşamalar kat edilmiştir. Bunun neticesinde Türkiye Cumhuriyeti bugün; köklü, büyük ve güçlü bir devlet olarak dünya milletler ailesinin saygın bir üyesi haline gelmiştir.
Yüce Milletimiz, büyük zorluklar neticesinde kazanılarak kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah içerisinde yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaya devam ederek geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içerisindedir.
Büyük bir coşku ve sevinç içerisinde olduğumuz bu mutlu günde, başta millet olarak çok şey borçlu olduğumuz, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.