Kılınçkaya’dan Ecebey MTAL’ne Ziyaret

Kaymakam Hakan Kılınçkaya ve eşi Şenay Kılınçkaya, Milli Eğitim Müdürü Tahir Karaca ve yurt müdürü Ali Yapıcı, Ecebey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yatılı kız öğrencilerini ziyaret ettiler.
Yurt binasını gezen Kılınçkaya, idarecilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yurt yemekhanesi ve mutfağı denetleyip öğrencilerle birlikte akşam yemeği yediler.
Öğrencilerin birçoğu çevre ilçelerden gelerek okumaya çalıştıklarını ifade eden Kaymakam Kılınçkaya “Devletimizin sağladığı güzel imkanlar sizlerin daha rahat ve iyi bir şekilde öğrenim hayatını sürmesi için sunuluyor. Sizlerden beklentimiz size sunulan bu imkanların kıymetini bilerek çok çalışıp iyi insan, iyi vatandaş ve iyi birer meslek sahibi olarak bu çabaları boşa çıkarmamanız. Hem öğretmenlerinizin hem de ailenizin yüzünü güldürmeniz bizim tek arzumuzdur” diye konuştu.
Konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı. İstek ve arzularını dinledi ve not aldı. Öğrencilerin yurt bahçesine kamelya ve kütüphane taleplerini yerinde bulunan Kaymakam Kılınçkaya, isteklerinin en kısa sürede karşılanacağını ifade etti.
Haber:Ali GEZER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.