Kaymakam Muhtarlarla Bir Araya Geldi

İçişleri Bakanlığı İller idaresi Genel Müdürlüğü talimatı ile Çanakkale’ye bağlı tüm ilçelerde eş zamanlı olarak düzenlenen köy ve mahalle muhtarları ile buluşma toplantısı Kaymakam Hakan Kılınçkaya, başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra İl Genel Meclis üyeleri Ferhat Özger, Nihat Öner ve Ail Koç, İlçe Yazı İşleri Müdürü ve Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü de katıldı.
Açılış konuşmasının ardından köy ve mahalle muhtarlarının talep ve önerileri değerlendirildi. 2019 yılında ivedi olarak yapılması gerekli 10 proje tespit edildi. Kaymakam Kılınçkaya, yoğun ilgi gösterilen toplantıda söz almak isteyen muhtarlara tek tek söz vererek, onların eğitim, sağlık, ulaşım, güvenlik ve sosyal alanlarla ilgili sorun ve taleplerini dinledi. Tüm taleplerin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını ifade eden Kaymakam Hakan Kılınçkaya, 2018 yılında yoğun bir şekilde çalışan muhtarlara ayrı ayrı teşekkür etti. Kaymakam Kılınçkaya’nın misafirlere öğle yemeği ikram etmesinin ardından toplantı sona erdi.
Haber:Ali GEZER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.