Gelibolu’da Bayanlara Özel Sohbet

Gelibolu İlçe Müftülüğü tarafından bayanlara özel olarak hazırlanan vaaz ve irşat hizmetleri devam ediyor.

Gelibolu İlçe Müftülüğü; din hizmetlerinin toplumun her kesimine ulaştırılması gerektiği gerçeğinden hareketle bayanlara yönelik olarak İlçe Vaizi Selvinas Üzülmez tarafından Kur’an kurslarında gerçekleştirilen vaaz ve irşat programlarını sürdürüyor.
Bayanlara yönelik olarak devam eden vaaz ve irşat programlarıyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; toplumun önemli bir bölümünü oluşturan bayanlara yönelik olarak düzenlenen vaaz ve irşat hizmetlerinin çok önemli ve oldukça faydalı olduğunu söyledi.
Müftü Özler konuşmasının devamında; toplumun yeniden ve ideal anlamda şekillenmesinde kadınlarımıza çok önemli görevler düştüğünü ve işte yapılan bu çalışmalar sayesinde hayatlarının her aşamasında kendilerine gerekli olan güvenilir, gerçek ve doğru bilgiye ulaşabileceklerini ifade etti.
Müftü Özler konuşmasını; düzenlenen bu programların bireysel ve toplumsal manada huzura, mutluluğa, birlik ve beraberliğe, sevgiye ve saygıya çok önemli katkılarda bulunduğunu ve bunun için de tüm bayanları bu vaaz ve irşat programlarına katılmaya beklediklerini belirterek tamamladı.
Haber:Hilal GEZER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.