Emniyet Müdürü, MHP, Kaymakam, CHP Ziyaretleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret eden bürokrat ve siyasi parti temsilcileri, arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak kendilerinden çalışmaları ile ilgili bilgiler aldılar.


Gazetemizi ilk ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan ve emniyet personeli oldu.
Bir süre gazetemiz sahibi Recep Yüzüak ile de görüşen emniyetimizin üst düzey yöneticilerine çalışmalarımız ile ilgili bilgiler verildi.


Daha sonra gazetemizin konukları MHP İlçe Başkanı Eyüp Büyükzöngür ile yönetim kurulu üyesi ve İl Genel Meclisi birinci sıra adayı Hüseyin Gündoğdu oldu. Bir süre arkadaşlarımızla sohbet eden Büyükzöngür ve beraberindekilere gazetelerin son durumu ile ilgili bilgiler verildi.

Öğleden sonra ilk ziyaretçimiz İlçe Kaymakamımız Hakan Kılınçkaya oldu. Arkadaşlarımızla bir araya gelen Kaymakam Kılınçkaya gazetelerdeki son kağıt zamlarından etkilenmelerimiz hakkında bilgi aldı ve yerel gazetelerin sorunlarını iyi bildiğini söyleyerek; “Gazetelerdeki kağıt zammının fırsatçıların stoklarından kaynaklı olduğunu sanıyorum” dedi.
Faydalı bir görüşmenin ardından arkadaşlarımızın çalışmalarıyla da ilgilenen Kılınçkaya, yerel gazetelerin önemine değindi.
Günün son ziyaretçisi CHP Yönetim Kurulu ile CHP Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri oldu.
Siyasi partilere seçimlerde başarılar dilediklerini söyleyen CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak, tüm partilerle kol kola güzel bir seçim olacağına inanıyorum, dedi.
Haber:Cevriye ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.