Geliboluspor’dan Taraftara Teşekkür

Hafta sonu Bozcaada’da gerçekleştirilen karşılaşmada 3-1 mağlup olan Geliboluspor ligdeki liderliğini yenilgiye rağmen devam ettiriyor.
Bozcaada’da oynanan karşılaşmada Geliboluspor’u yalnız bırakmayan taraftarlar, her zaman takımlarının yanında olduklarını gösterdi. Taraftarların kulübü yalnız bırakmaması üzerine bir teşekkür mesajı yayınlayan Geliboluspor Kulüp Başkanlığı mesajında; “TARAFTARLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE…
03.02.2019 Pazar günkü Bozcaadaspor deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayan yaklaşık 200 taraftarımıza sonsuz teşekkürler.
Gelibolu’dan hareketten Bozcaada’ya gidişe, Bozcaada’dan Gelibolu’ya dönüşe kadar hiçbir olumsuzluğa izin vermeyen taraftarlarımıza galibiyeti hediye edemediğiniz için üzgünüz.
İnşallah diğer maçlarımızı kazanarak mutlu son ile bunu en güzel şekilde telafi edeceğiz.
Bu deplasman için otobüs ve kumanya temin eden Gelibolu Belediye Başkanlığına, Gelibolu Belediye Başkanı Sayın M.Mustafa ÖZACAR’ a DİAR Pastanesine,
Hafta başından itibaren bize destek olan Emniyet Müdürümüz Şafak ÖZKAN ve Bizi orada bile yalnız birakmayan Gelibolu Emniyet Müdürlüğü personeline, Çanakkale’den gelen Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz ve personellerine, taraftarlarımızın gemi ulaşımı konusunda ilçemiz GELÇAR Şirketine ve Müdürü Suat beye, deplasman boyunca bizi yalnız bırakmayan Çanakkale’de Sporun Sesi Sayın Bülent BÜBERCİ’ye teşekkür ederiz.
Unutulmayacak bir sezon sonuna doğru İnşaallah
ZAFER BİZİM olacaktır” dedi.
Caner AKŞİT

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.