İYİ Parti Ziyaretlerine Kurumlarla Başladı

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Genel Merkezlerin anlaşması ile ilçemizden Belediye Başkanı Adayı çıkarmayan ama İl Genel Meclis Üyesi Adayları çıkaran İYİ Parti seçim çalışmalarına kurumları ziyaret ederek başladı.

İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ferhat Özger, Ali Rıza Yüzügüler, Perihan Duran, İlçe Başkanı Hakan Alış ve yönetim kurulu üyelerinin ilk ziyareti Kaymakam Hakan Kılınçkaya’ya oldu. Kaymakam Kılınçkaya’yı makamında ziyaret eden İYİ Partililer çalışmalarını ve Gelibolu için projelerini anlatarak karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
İYİ Partili adayların sonraki kurum ziyaretleri Nüfus İşleri Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü, Adliye, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Vergi Dairesi Müdürlüğü oldu. Vergi Dairesi ziyaretlerinde her yıl kutlanan Vergi Haftasını da kutlayan İYİ Partililer, tüm vergi dairesi personeline kolaylıklar dilediler. İYİ Partili İl Genel Meclis Üyesi Adaylaır ziyaretlerinde gösterdikleri ilgiden doalyı yüm kurumların çalışanlarına teşekkür ettiler.
Haber: BEHİCE ŞAHİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.