Avcılar Başkanını Seçti

Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Derneği Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek yeni başkanlarını seçti.

Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Derneği Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Başkanlık seçiminde avcıların yeni başkanı Yavuz Uğur oldu.
Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Derneği’nde hafta sonu gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut başkan Mustafa Çalışkan’ın aday olmadığı başkanlık seçiminde yarış iki liste arasında geçti. Başkanlık seçimiYavuz Uğur ve daha önceki yıllarda 16 yıl başkanlık yapmış olan Selahattin Şen arasında geçti. Derneğin 400’den fazla üyesinden 296 üyenin oy kullandığı seçimde Yavuz Uğur 164, Selahattin Şen ile 132 oy aldı.
Rakibine 32 oy üstünlük sağlayan Yavuz Uğur, Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Derneği’nin yeni başkanı oldu. Başkan Uğur yapmış olduğu konuşmasında, “Selahattin Şen ile sizlere hizmet etmek için aday olduk. Biz iki aday bu yola baş koyarken dedik ki bu seçimin kazananı listeler değil, avcılar olacak. Hep birlikte Gelibolulu avcılar ailesi olarak seçimimizin hayırlara vesile olmasını ümit ediyorum. Kongreye katılan herkese canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Haber: Caner AKŞİT

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.