Bülent Turan dün Çan ve Biga’daydı

Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, dün akşam Çan’da koordinasyon merkezi açılış törenine katıldı.Bülent Turan dün Çan ve Biga’daydı. Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, dün akşam Çan’da koordinasyon merkezi açılış törenine katıldı. Burada yaptığı konuşmada 4.5 yıl daha iktidardayız hükümetimizin estekleri bugüne kadar yaptığımız şekilde Çan’a devam edecekltir. Çanlı hemşehrilerimiz bu kez de Çan’da AK Partiyi tercih edeceklerdir’’ dedi.
Daha sonra bigaya geçen Bülent Turan, Biga özel idareye yeni gelen araçların hizmete alım törenine katıldı. 1 adet çöp kamyonuyla 1 adet pikap özel idareye teslim edildiği toplantıda halka hitap eden Turan, Biga bizim her zaman yanımızda olmuştur, yine yanımızda olacaktır. Buna gönülden inanıyorum dedi.
Saat 20.00’de Gümüşçay belediyesine gönderilen araçların hizmete alım törenine katılarak burada da vatandaşlara hitap etti. Bir çöp kamyonu ile 1 cenaze aracının hizmete alım toplantısı saat 21.00De son buldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.