KAYMAKAM HAKAN KILINÇKAYA BAŞKANLIĞINDA İLÇE EKONOMİK TOPLANTISI YAPILDI

Haber: Seda Liman ZENGİN- İlçe Kaymakamı başkanlığında yapılan İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı ve ilçemizin ekonomik durumu ve potansiyelini, ilçemizde devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla İlçe Ekonomik Toplantısı yapıldı.Toplantıya Kaymakam Hakan Kılınçkaya, İlçe Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, İlçe Jandarma Komutanı Cem Gökdemir, İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan ve ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri katıldı. Toplantıda kamu kurumları tarafından vatandaşlara sunulan kamu hizmetlerinin daha etkili ve hızlı olması için yapılması gerekenler, kurumlar arası iletişim, kurumlarımız tarafından ilçemizde yapılacak çalışmalar ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.
Toplantıda çeşitli kanunların tatbikatı üzerinde görüşülerek, bu güne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirilmelerde bulunularak, hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi hususunda kararlar alındı.
Toplantı Kaymakam Kılınçkaya’ nın toplantıya katılan daire amirlerine ve muhtarlara teşekkür etmesinin ardından sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.