1.Gelibolu Motofest Festivali Yapıldı

Haber: Seda Liman ZENGİN- 1.Gelibolu Motofest Festivali ilçemiz Hamzakoy Mevkiinde 13-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Festivalde cuma ve cumartesi günleri Yasin Özkılınç, 3 deyince,Pick-up,maryjane,Gül Gonca ve Orkestrası,Ümit Olgun ve Paryaları grupları sahne alırken eğitmen gezgin Gülşah Merve Yüksel’de söyleşi gerçekleştirdi.
Ücretsiz kamp alanlarıyla motosiklet tutkunlarını karşılayan 1.Gelibolu Motofest Festivalinde hediye motosiklet,tatiller ve süpriz hediyelerle konuklarına heyecanlı dakikalar geçirtti.
2 gün süren 1 Gelibolu Motofest Festivali Gelibolu için ve motosiklet tutkunları için farklı bir deneyim oldu.
Bu festivalin düzenleyenlere Gelibolu Esnafının göstermiş olduğu yakın ilgi ve destek, motofest kurucularını gelecek içinde cesaret verdi.Gelibolu’nun tanıtımı konusunda önemli bir başlangıç olan bu mini festivalin önümüzdeki yıl çok daha geniş olacağına inanıyoruz.
Gelibolu Turizmine de önemli bir katkı sağlamış ve yüzlerce motosiklet tutkunun un ilçemize gelmesine neden olmuştur.
Bu konuda, bu oluşumun düzenleyicilerinden ve başkanı olan Özay Kınasakal’dan bir açıklama yaptı. Kınasakal;
“Gelibolu tanıtımına katkıda bulunmak ve turizmi geliştirmek için “GELİBOLU için SÜR” sloganıyla ilkini düzenlediğimiz 1. GELİBOLU MOTOFEST MOTOSİKLET FESTİVALİ’nde bizden desteklerini esirgemeyen yerel esnafımız
Sürücü Motor
Altunay Otomotiv
Aladdin Kuyumculuk
Tranplen Cafe
Gelibolu Kahvecisi
Aras Kargo
Kafe’s Cafe
Oya Hotel
Tarıman Spor
Yalı Cafe
Fanya Cafe
Mahall Cafe
On Buçuk Cafe
Balkan Restoran
Limon Cafe
Murat Ardahan Özcan
Tekno Market Erdem Altıner
Mert Emlak
Akbaş Emlak
Atilla Erarslan
Salon Sertan
Bülent Çetin
Sezerler A.Ş.
Başta olmak üzere idari işlerde desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Hakan Kılınçkaya ve Belediye Başkanımız Mimar Mustafa Özacara ve ilk gün hava şartlarının olumsuzluğuna rağmen bizi bu organizasyonda yalnız bırakmayan Motosiklete gönül vermiş 2 Teker aşığı dostlarımıza ve Saygıdeğer GELİBOLU halkına kucak dolusu sevgiler, saygılar . Gelibolu tanıtımı için derneğimizin faaliyetleri devam edecektir.
VARLIĞINIZ GÜCÜMÜZDÜR .

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.